منو

0

0 هزار تومان

قبل از اینکه به تفاوتها در تشخیص قطعات اصلی Genuine parts با نمونه های تقلبی بپردازیم خالی از لطف نیست به چرایی و علل وجود این نوع لوازم در بازار لوازم یدکی بپردازیم.یکی از عوامل مهم در تشکیل چنین مارکتی وجود تحریمها و در نتیجه آن نبود نمایندگیهای مستقیم آنها در ایران  و در نهایت نبود امکان تهیه کالا به روش معمول و رایج آن میباشد.این مشکلات باعث تفاوت فاحش قیمت این اقلام شده و انگیزه بی سیار قوی برای تولید و عرضه نمونه تقلبی آن در بازار می گردد.جدا ازاین که قطعات تقلبی اگر چه ارزانتر هستند آسیبهای جبران ناپذیری به خودرو وارد میکنند رفته رفته اعتبار تعمیرکاران خودرو نیز زیر سوال میرود.پس از این مقدمه به تفاوتهای این قطعات با قطعات اصلی میپردازیم. امروزه با پیشرفت صنایع چاپ دیجیتال تشخیص بسته بندی ها جز در موارد کمی بسیار مشکل خواهد بود و بهترین راه بررسی  کالا  میباشد که معمولا قطعات اصلی از جهت کیفیت مواد استفاده شده  و رنگ و همچنین نحوه ترکیب و سر هم بندی بخصوص در نقاط اتصال و وزن با لوازم تقلبی تفاوت دارند. اما بهترین توصیه ما به شما این است که از تجربیات تعمیر کارتان در صورتیکه فرد با تجربه ای هست استفاده نمایید و یا از فروشندگان معتبر که مسئولیت اصلی بودن آن را می پذیرند قطعات خودروی خود را تهیه نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

یک نظر اضافه کنید

2 نظر در “تفاوت قطعات اصلی با تقلبی”

  • Nate Kev

    Autem dolor est itaque nisi optio pariatur vel. Alias aliquid architecto asperiores corporis, dolor esse ipsa itaque nihil nostrum repellendus similique sunt tempore vel velit voluptatem!

  • Davena Jacquelyn

    Ea fugit mollitia quibusdam rem suscipit! Aliquid deleniti eveniet facilis nulla officia, optio quaerat soluta. Animi aperiam doloribus eaque eius eligendi nobis numquam omnis, possimus praesentium quidem rem temporibus?